CD  - host David Kraus v písni Goodbye!
Na desce hostuje ve 2 písních zpěvák David Kraus (Goodbye a Velký vůz), kytarista Mirek Linhart (5P L. Pospíšila), na klávesy Jakub Doležal (Hudba Praha). Toto koncepční album obsahuje komiksové obrázky talentovaného výtvarníka Filipa Zatloukala ke každé písni. CD anebo online album získáte:

1. Stačí poslat e-mail na spinaviluzri@gmail.com, do předmětu "Chci placku" anebo "Chci online album". Platba v hotovosti či převodem, instrukce Vám pošleme v e-mailu. CD za 290 Kč a online album za 190 Kč.
2. Přímo tady níže na této stránce, pokud máte paypal.  
Online album 2021 - masterováno v New York City!
Zbrusu nové online album natočila česko-australsko-italská sestava Lukáš Zíta, Lukos Hey a Simone Serra. Hostuje na pedal steel kytaru David Babka (Plastic People of Universe, Kamil Střihavka, Phil Schoenfelt), v několika písních brailská zpěvačka Ellie Haze (Teha) a zpěvák Mirek Grund, klávesy Kuba Doležal (Hudba Praha, Ondřej Pivec, Jan Kořínek). Většinu textů napsal Fany Poklop.
 1. Stačí poslat e-mail na spinaviluzri@gmail.com, platba převodem či v hotovosti (instrukce přijdou mailem, cena 220 Kč.)
2. Přímo tady níže na této stránce, pokud máte paypal.  
ONLINE ALBUM LOST DIRTY LOSERS - 2019
Špinaví Lůzři v březnu 2019 vydávají online album s 11 písněmi o internetových seznamkách, žižkovských čtvrtích, sličných zmrzlinářkách a dalších tématech ze života. Album je postavené na písních s netradičními tématy a nese název Lost dirty losers, neboli "Ztracení špinaví lůzři". Důvod je prostý: jedná se o ztracené nahrávky, určené původně do odpadu, nicméně po třech letech se je podařilo úspěšně dotočit a vzniklo autorské album s vlivem americké muziky 60. let, ovšem převážně s českými texty. Album je ke stažení:
1. Přímo tady níže na této stránce!  
2. https://spinaviluzri.bandcamp.com/
3. Pokud nemáte Paypal, pošlete nám e-mail na spinaviluzri@gmail.com, do předmětu "Chci Lost Dirty Losers". Platba v hotovosti či převodem, instrukce Vám pošleme v e-mailu.
Hosté na Lost Dirty Losers online albu 2019:
Hostují renomované hudební osobnosti, uznávaný pianista Jakub Doležal (působení v kapelách Ondřej Pivec Organic Quartet, Jan Kořínek, ale i Vladimír Mišík a Hudba Praha), Mirek Linhart (Yo-Yo band, Žáha), Kamil Kyzlík (Martha a Tena Elefteriadu) a mladá brazilská zpěvačka Heloisa Fernandez, která si v soulové písni Once I woke up zazpívá s s Lůzry dne 21. března v Chapeau Rouge.
ŠPINAVÉ CD 2015!

Špinavé CD můžete objednávat zde! 10 autorských songů za pokoutnou cenu 190 Kč (+poštovné) ho doručíme na dobírku do celého světa. Stačí poslat objednávku s Vaším jménem a poštovní adresou na spinaviluzri@gmail.com

Online verzi alba můžete zakoupit zde, nebo na našem Bandcamp profilu. Zde jsou 3 ukázky z alba:

Hosté na CD:

Mirek Linhart – renomovaný hráč na kytaru a zpěvák, člen kapel  Luboš Pospíšil 5P,  Žáha, Yo-Yo band a Melouni

Sean Barry (GB – Newcastle) – vítěz britské celostátní soutěže (Mistr Velké Británie) na irskou harfu 5x po sobě. Vysloužil si několik dalších cen, jako například BBC National music festival in London a mnoho dalších. Natočil v roce 2014 desku s Janem Hrubým, legendárním českým rockovým houslistou.