NOVÉ CD a ONLINE ALBUM VELKÝ VŮZ - VYCHÁZÍ JIŽ 12. BŘEZNA!
Album plné bluesrockové hudby s nádechcem psychedelie. Na desce hostuje zpěvák David Kraus, kytarista Mirek Linhart (5P L. Pospíšila), na hammondky Kamil Kyzlík a na klávesy Jakub Doležal (Hudba Praha). Toto koncepční album obsahuje komiksové obrázky talentovaného výtvarníka Filipa Zatloukala ke každé písni. CD anebo online album získáte:
1. Stačí poslat e-mail na spinaviluzri@gmail.com, do předmětu "Chci placku" anebo "Chci online album". Platba v hotovosti či převodem, instrukce Vám pošleme v e-mailu. CD za 290 Kč a online album za 190 Kč.
2. Přímo tady níže na této stránce, pokud máte paypal.  
ONLINE ALBUM LOST DIRTY LOSERS - 2019
Špinaví Lůzři v březnu 2019 vydávají online album s písněmi o internetových seznamkách, žižkovských čtvrtích, sličných zmrzlinářkách a dalších tématech ze života. Album je postavené na písních s netradičními tématy a nese název Lost dirty losers, neboli "Ztracení špinaví lůzři". Důvod je prostý: jedná se o ztracené nahrávky, určené původně do odpadu, nicméně po třech letech se je podařilo úspěšně dotočit a vzniklo autorské album s vlivem americké muziky 60. let, ovšem převážně s českými texty. Album je ke stažení:
1. Přímo tady níže na této stránce!  
2. https://spinaviluzri.bandcamp.com/
3. Pokud nemáte Paypal, pošlete nám e-mail na spinaviluzri@gmail.com, do předmětu "Chci Lost Dirty Losers". Platba v hotovosti či převodem, instrukce Vám pošleme v e-mailu.
Hosté na Lost Dirty Losers online albu 2019:
Hostují renomované hudební osobnosti, uznávaný pianista Jakub Doležal (působení v kapelách Ondřej Pivec Organic Quartet, Jan Kořínek, ale i Vladimír Mišík a Hudba Praha), Mirek Linhart (Yo-Yo band, Žáha), Kamil Kyzlík (Martha a Tena Elefteriadu) a mladá brazilská zpěvačka Heloisa Fernandez, která si v soulové písni Once I woke up zazpívá s s Lůzry dne 21. března v Chapeau Rouge.
SINGL 2018

Naše nové, autorské songy Merlin a Stárnete mé lásky můžete už nyní poslouchat zde. V písni Stárnete mé lásky jsme zhudebnili báseň Vítězslava Nezvala.

ŠPINAVÉ CD 2015!

Špinavé CD můžete objednávat zde! 10 autorských songů za pokoutnou cenu 190 Kč (+poštovné) ho doručíme na dobírku do celého světa. Stačí poslat objednávku s Vaším jménem a poštovní adresou na spinaviluzri@gmail.com

Online verzi alba můžete zakoupit zde, nebo na našem Bandcamp profilu. Zde jsou 3 ukázky z alba:

Hosté na CD:

Mirek Linhart – renomovaný hráč na kytaru a zpěvák, člen kapel  Luboš Pospíšil 5P,  Žáha, Yo-Yo band a Melouni

Sean Barry (GB – Newcastle) – vítěz britské celostátní soutěže (Mistr Velké Británie) na irskou harfu 5x po sobě. Vysloužil si několik dalších cen, jako například BBC National music festival in London a mnoho dalších. Natočil v roce 2014 desku s Janem Hrubým, legendárním českým rockovým houslistou.